Mgr. Marcela Spívalová

Mgr. Marcela Spívalová

Do Těptína jezdím od svých 4 let, od roku 2007 jsme zdíde stálými obyvateli. Tato malá vesnička, o jejíž existenci ví překvapivě mnoho lidí z různých koutů republiky, se stala středobodem mého života. Před místní kapličkou jsem se vdávala, mé děti zde vyrůstají od narození, starší syn Adam zde nastupoval už do 1. třídy, mladší Kuba chodí zatím do těptínské lesní školky. Ve škole se při různých příležitostech zapojuje celá má rodina, já sama jsem zde našla mnoho nových přátel z řad učitelů i rodičů. 

Od svého nástupu do školy v roce 2018 jsem se ocitla v několika pozicích - přes asistenta pedagoga, učitele v tandemové výuce po učitele 1. třídy. V současné době se věnuji administrativní stránce chodu školy a učím matematiku na 1. stupni. Vedle hlavní náplně mé práce mě nejvíce baví vymýšlet a organizovat mimoškolní nebo projektové akce určené hlavně pro děti a rodiče. Společně s několika rodiči organizujeme dvakrát do roka výměnný bazar v Těptíně, s manželem jednou měsíčně svoláváme nadšence do deskových her, před Vánoci organizujeme charitativní sbírku pro Domov Laguna v Psárech. 

Kromě toho mi dělá radost cestování, čtení, pletení, rodinné výlety a drobné každodenní radosti, které prožívám se svými synky a se svou rodinou. Doma chováme slepice, králíky, rybičky a sklípkany. 

Odborné zkušenosti: 

- Kurz asistenta pedagoga, Nová škola

- letní škola Hejného matematiky, půlroční online kurz Hejného matematiky

- seminář Human Dynamics - osobnostní typologie (Dieter Schwartz, Thomas Pedroli)

- konzultant pro program Comenius, mezinárodní spolupráce pro základní a střední školy

- kurz Právo ve školské praxi

 

 

 

 

Máme školáků

Domácích školáků

Pedagogů

Naši sponzoři

Adresa

Základní škola Těptín, s.r.o.
Jílovská 884
251 68 Kamenice - Těptín

Telefon

+420 732 348 805

E-mail

hryzbilova@skolateptin.cz