Mgr. Marcela Spívalová

Mgr. Marcela Spívalová

Ve svých 4 letech jsem se poprvé dozvěděla o existenci vesničky jménem Těptín, když zde mí prarodiče koupili domek. Po studiu na FFUK, obor divadelní věda, a téměř dvouletém pobytu v Řecku jsem si nedokázala život na vesnici představit, dnes bych nechtěla žít kdekoliv jinde. Od roku 2007 jsme zde stálými obyvateli, před místní kapličkou jsem se vdávala a od září 2018 se můj prvorozený hrdým těptínským prvňáčkem, mladší synek v září 2019 nastoupil do těptínské lesní školky.  Vlastní mateřská zkušenost mi ukázala, jak důležité je brát každé dítě jako originál a přistupovat se zodpovědností, hravostí a respektem k jeho osobitosti.

Do školy jsem nastoupila jako asistent pedagoga, v současné době se spíše věnuji administrativní stránce chodu školy. Zároveň jsem ale připravena pomoci kolegům v případě nemoci nebo při přípravě pomůcek k výuce. 

Ráda cestuji, dívám se na historické filmy a hraji deskové hry. Zajímám se o alternativní terapeutické metody (kranio-sakrální terapie, Dornova metoda, kvantová terapie). V následujících letech bych ráda využila svých zkušeností bývalého konzultanta v Domě zahraničních služeb a realizovala se školou mezinárodní spolupráci či odborné stáže pro pedagogy.

 

 

 

Máme školáků

Domácích školáků

Pedagogů

Naši sponzoři

Adresa

Základní škola Těptín, s.r.o.
Jílovská 884
251 68 Kamenice - Těptín

Telefon

+420 732 348 805

E-mail

hryzbilova@skolateptin.cz