Mgr. Jana Bartoňová

Mgr. Jana Bartoňová

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze obor Učitelství pro I. stupeň. Během studia jsem postupně pronikala do tajů Hejného metody výuky matematiky a nestačily mi jen informace z přednášek. Pod křídly H-mat o. p. s. jsem se dostala k pořádání matematických táborů, absolvovala jsem lektorský kurz a následně se stala certifikovaným lektorem Hejného metody. S Hejného metodou mě pojí i práce na několika projektech týkajících se výuky matematiky a v neposlední řadě implementace prostředí HM do outdooru.

Hejného metoda pro mě není jen způsob výuky, ale proniká do celého života a přístupu k dětem během všech předmětů. Baví mě sledovat děti při objevování řešení, argumentaci a mít možnost přistupovat ke každému z nich individuálně a zažívat s nimi radost z poznání.

V průběhu studia i v následné praxi jsem také absolvovala mnoho kurzů zaměřených na hudební výchovu a získala jsem certifikát Cvičitel plavání II. třídy, mám kurz Zdravotník zotavovacích akcí a mnoho dalších.

Doposud jsem učila na dvou velkých sídlištních školách, ale čím dál tím více mě to táhlo pryč z těchto zajetých kolejí a blíže tomu, jak to sama cítím. To je to, co mě přivedlo právě do Těptína.

 

 

 

 

 

 

Máme školáků

Domácích školáků

Pedagogů

Naši sponzoři

Adresa

Základní škola Těptín, s.r.o.
Jílovská 884
251 68 Kamenice - Těptín

Telefon

+420 732 348 805

E-mail

hryzbilova@skolateptin.cz