Jaroslav Kuba

Jaroslav Kuba

Přeji vám pěkný den ze Skalska, kde bydlím od roku 2009, se svými Kateřinami. Manželkou a dcerou. Ještě jsou tu s námi dvě želvy, kočka, rybičky a včely. Jsem tedy jediný mužský element v domě, ale přijímám to s nadhledem. Dívám se na to tak, že: „Asi nemáme všechno, ale když jsme spolu, nic nám nechybí.“

Škola v Těptíně je moje srdeční záležitost a byl jsem u jejího zrodu od prvního kopnutí do země. Je mi dobře, když vidím, jak se plní dětmi a stále víc září do okolí. Cítím se moc dobře, když se nám něco podaří, děti jsou spokojené a nechce se jim domů.

Původně jsem vyučený soustružník s maturitou. Hned po škole jsem si doplnil pedagogické vzdělání, abych mohl učit jako mistr odborné výchovy na stejném učilišti, a byla to má nejlepší a nejkrásnější pracovní zkušenost. Jak šel život, dělal jsem všechno možné a často si uvědomuji, že jsem se také celý život učil a vzdělával.

Pracuji jako asistent pedagoga ve spojené 2-3 třídě, dále učím předměty II. stupně člověk a práce a volitelný předmět práce s technickými materiály.

Kurzy a školení:

- studium pro asistenta pedagoga od společnosti Rytmus

- úvod do problematiky autismu

- zásady práce s dítětem s ADHD

Máme školáků

Domácích školáků

Pedagogů

Naši sponzoři

Adresa

Základní škola Těptín, s.r.o.
Jílovská 884
251 68 Kamenice - Těptín

Telefon

+420 732 348 805

E-mail

hryzbilova@skolateptin.cz